КОНФЕРЕНЦІЯ ЗБОРІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА

11.12.2015 року в аудиторії А223 відбулись збори трудового колективу Навчально-наукового інституту права на яких був присутній ректор університету професор Мошинський Віктор Степанович.

До порядку денного конференції входили такі питання:

1. Звіт завідувачів кафедр ННІП про роботу в І півріччі 2015-2016 н.р.;
  2. Звіт директора ННІП професора Цимбалюка В.І. про роботу в І півріччі 2015-2016 н.р. та перспективи розвитку інституту права;
  3. Вибори кандидата в члени Вченої Ради НУВГП;
  4. Вибори голови та членів профспілкової організації ННІП НУВГП;
  5. Різне.

Завідувачі кафедр ННІП змістовно доповіли про наукову діяльність, міжнародне співробітництво, профорієнтаційну та іншу роботу, яка проводилась викладачами. Кожен завідувач озвучив перспективний план розвитку кафедри яку він очолює.

Директор ННІП професор Цимбалюк В.І. доповів трудовому колективу про особливості фінансової сторони функціонування  кожної кафедри інституту права. Окремо Валерій Іванович наголосив на перспективах розвитку інституту.

Ректор НУВГП, професор Мошинський В.С., в свою чергу, поінформував присутніх про перспективу реформування університету, та напрями його розвитку, в яких необхідно посилити роботу кожному працівникові.

При розгляді питання про обрання кандидатом у Вчену раду Університету представника ННІП, трудовий колектив одноголосно проголосував за завідувача кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності, д.е.н., професора Сазонця Ігоря Леонідовича. Головою профспілки було обрано асистента кафедри спеціальних юридичних дисциплін Окерешко Марію Володимирівну. Членами профспілкової організації стали: Водоп’ян Тетяна Вікторівна – к.ю.н., старший викладач кафедри  конституційного права та галузевих дисциплін; Давидович Світлана Ничипорівна – к.і.н., доцент кафедри суспільних дисциплін; Полюхович Наталія Анатоліївна – діловод кафедри спеціальних юридичних дисциплін; Чорна Оксана Миколаївна – діловод кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності; Градиський Тарас Валерійович – голова студентського профкому ННІП.

Загалом, конференція проходила в теплій та дружній атмосфері, в її рамках було прийнято ряд важливих та конструктивних рішень.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку