Кафедрою суспільних дисциплін подано три заявки на грант напряму Жан Моне в рамках програми Еразмус+

З метою активізації євроінтеграційного дискурсу в регіоні, університеті, та, зокрема, в ННІ Права, кафедрою суспільних дисциплін подано три заявки на грант напряму Жан Моне в рамках програми Еразмус+ для викладання модулів з євроінтеграційної тематики:
Навчальний курс «Європа – різноманіття взаємопроникаючих культур» (Пелех Ю.В., Сокаль В.А., Оксентюк Н.В.), «Політичний мультикультуралізм - майбутнє політичної культури країн Європейського регіону» (Штука І.А., Шевчук, Сталовєрова А.В.), «Історія ЄС в контексті євроінтеграційних прагнень України» (Цецик Я.П., Сталовєрова А.В., Штука І.А.).
Викладачами   кафедри планується робота у напрямку отримання звання кафедри Жана Моне, що передбачає викладання дисциплін, пов’язаних з євроінтеграційними практиками, наукові дослідження та організацію спеціальних заходів.
Довідка:
Напрям Жан Моне стосується таких видів діяльності, як: викладання й дослідження ("Кафедри", "Модулі", "Центри досконалості"); дебати між представниками науково-педагогічних кіл та академічні обміни ("Мережі" та "Проекти"); підтримка діяльності організацій або асоціацій; надання операційних грантів окремим закладам.
Модулі – розробка та викладання курсів, навчальних програм, присвячених ЄС та євроінтеграційній тематиці, обсягом не менше 40 годин, із подальшим включенням до навчальних планів і програм; Кафедри – викладацькі ставки обсягом не менше 90 годин для викладачів, науковців, що спеціалізуються на європейських студіях, розробка нових та оновлення існуючих курсів євроінтеграційної тематики, наукові розвідки, керівництво дослідницькими проектами з євроінтеграційної тематики.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку