"Ярмарок професій" у Демидівському районі

Представники ННІ права НУВГП взяли участь у масовому профорієнтаційному заході "Ярмарок професій", що відбувався у Демидівському будинку культури для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів  та професійно-технічних навчальних закладів.  Захід проводився з метою інформування учнів про важливість вибору майбутьої професії та особоливостей кожної з них.

Учні та випускники мали можливість пофспілкуватися з представниками різних вищих навчальних закладів. Після особистого спілкування усіх було запрошено в зал, де відвідувачі переглянули презентації навчальних закладів та професій, за якими здійснюється підготовка, а також заслухали виступи представників вузів. Бажаючі змогли також пройти профорієнтаційне тестування та отримати консультації соціальних служб.

Проведення подібних заходів є найдзвичайно потрібним, так як допомагає учням визначитися з правильним вибором професій, що є одним з найважливіших кроків в їхньому житті.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку