Якщо хочеш, - можеш бути корисним

Якщо хочеш, - можеш бути корисним

За ініціативи директора навчально-наукового інституту права професора Цимбалюка В.І. та за погодження ректорату Університету започаткована співпраця юристів інституту ,в т.ч. студентів випускових кафедр, з обласною ветеранською спілкою учасників АТО Рівненщини.

З метою налагодження плідної співпраці проведено ряд організаційних зустрічей представників інституту та спілки, в ході яких визначено форми та методи співпраці, спрямованих на первинну юридичну допомогу учасникам АТО, які завершили службу і зіткнулися з проблемами в державних установах для належного оформлення свого статусу.

Результати перших зустрічей безпосередньо з учасниками АТО підказали необхідність сформувати роботу юристів-консультантів в декількох напрямках, а саме кримінально-правовому, цивільно-правовому та окремо в питаннях оформлення права на земельні ділянки, житло та соціальні пільги, а також необхідність тісної співпраці з військовим комісаріатом.

Результати засвідчили позитив співпраці, більше десяти учасників АТО отримали практичну та консультативну допомогу.

 

Організатор роботи волонтерської групи юристів,

Заступник директора ННІП П.О. Гарват

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки