Якщо хочеш, - можеш бути корисним

За ініціативи директора навчально-наукового інституту права професора Цимбалюка В.І. та за погодження ректорату Університету започаткована співпраця юристів інституту ,в т.ч. студентів випускових кафедр, з обласною ветеранською спілкою учасників АТО Рівненщини.

З метою налагодження плідної співпраці проведено ряд організаційних зустрічей представників інституту та спілки, в ході яких визначено форми та методи співпраці, спрямованих на первинну юридичну допомогу учасникам АТО, які завершили службу і зіткнулися з проблемами в державних установах для належного оформлення свого статусу.

Результати перших зустрічей безпосередньо з учасниками АТО підказали необхідність сформувати роботу юристів-консультантів в декількох напрямках, а саме кримінально-правовому, цивільно-правовому та окремо в питаннях оформлення права на земельні ділянки, житло та соціальні пільги, а також необхідність тісної співпраці з військовим комісаріатом.

Результати засвідчили позитив співпраці, більше десяти учасників АТО отримали практичну та консультативну допомогу.

Організатор роботи волонтерської групи юристів,

Заступник директора ННІП П.О. Гарват