01 червня 2017 року в рамках Всеукраїнського туру “ЗміниТИ: взаємодія заради змін” у прес-центрі кафедри міжнародного права та юридичної журналістики  навчально-наукового інституту права  НУВГП  відбулася зустріч студентів-членів наукових гуртків «Школа журналістики» (керівник – ст..в. Шидей Н.В.), «Україна та Європейський союз» (науковий керівник – к.іст.н., доц.. Сталовєрова Г.В.), «Сучасні проблеми політики» (науковий керівник – к.політ.н., доц.. Чернюк І.А.) з Олегом Рибачуком, головою і співзасновником Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністром із питань європейської інтеграції та Андрієм Андрушківом, лідером напряму “Контроль публічних фінансів” Центру UA.

Тема зустрічі – «Як студентство може вливати на процес прийняття рішень на місцевому і національному рівні?».

Мета зустрічі -  почути та зібрати позиції представників студентства  для розробки системних змін у країні, адже саме студентство є рушійною силою суспільства та активним учасником державного будівництва в демократичній Україні.

На думку представників  Громадської організації “Центр UA” взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформулювати очікування до змін в країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних інтересів. На зустрічі мова йшла  про те:

• які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні
  • що мають зробити громади для впровадження змін на прикладі реформи системи охорони здоров’я
  • як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші
  • за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень

Олег Рибачук  ділився власними  ідеями щодо розвитку  майбутнього України та зауважив, що зміни у країні можливі тільки тоді, коли люди зрозуміють свою роль у розвитку держави та відповідальність за її майбутнє.

Студенти активно задавали запитання, висловлювали власні думки, бачення та позиції.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку