Інтелектуальний брейн-ринг «Вирішуй юридично, а не силою».

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

12 квітня 2023 року науково-педагогічними працівниками кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності - Рогозіннікова К.С. та кафедри правових природоохоронних дисциплін - Сахнюк В.В. проведено інтелектуальний брейн-ринг в рамках Фестивалю науки на тему: « Вирішуй юридично, а не силою».
Захід передбачав змагання двох команд студентів 3 курсу під назвою "Незламні" і 4 курсу - "Діти прокурора", які мали можливість продемонструвати знання у галузі права. Особлива увага на заході була приділена змінам у законодавстві, що відбулися у зв’язку з воєнним станом в Україні.
Здобувачі проявили ерудованість, уважність, спритність, активність, уміння критично мислити та швидко приймати вірні рішення.
Об’єктивно та неупереджено оцінювали змагання журі з числа працівників ННІ права.
Брейн-ринг проходив у шість турів, кожний з яких передбачав вирішення різноманітних завдань ( бліц-вікторина, ситуативні задачі, інтелектуальний штурм, проєкт закону, який відіграв би важливу роль у відновленні України після війни).