ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВПЛИВ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ НА РОЗВИТОК ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ В УКРАЇНІ»

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  «ВПЛИВ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ НА РОЗВИТОК  ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ В УКРАЇНІ»

ЗАПРОШУЄМО

науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, студентів вітчизняних вищих начальних закладів, академічних установ, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, громадських організацій та інших установ до участі у

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЗАОЧНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

«ВПЛИВ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ НА РОЗВИТОК  ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ В УКРАЇНІ»,

яка відбудеться 17-18 травня 2018 р.на базі навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування  (м. Рівне, Україна)

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Розвиток галузей права (за вибором) в умовах євроінтеграції.
  2. Історія європейської інтеграції від Римської імперії до Європейського Союзу.
  3. Дидактичні засади вищої школи в умовах євроінтеграції.
  4. Соціально-політичні процеси в Україні в умовах євроінтеграції: теорія, практика, досвід.
  5. Засоби масової інформації у правовій державі.

За матеріалами конференції передбачається підготовка та видання спецвипуску журналу «Молодий вчений»,  який представлений в науково-метричній базі Index Copernicus.

Робочі мови конференції - українська, англійська, російська.

Детальна інформація про умови участі у конференції та міститься у інформаційному листі (у прикріплених файлах).

З повагою, оргкомітет.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку