І знову «водник» привернув увагу ...

І знову «водник» привернув увагу ...

        Нещодавно, під час розмови з Миколою Володимировичем  Вертилецьким, який  близько   двадцяти  своїх найкращих років присвятив кадровій роботі  міліції Рівненщини, - я запитала про випускників місцевих вузів, особливо тих, які певний період займали більшість  офіцерських посад в органах внутрішніх справ.   Мій співбесідник уточнив, що у вісімдесятих роках не просто більшість , а майже всі дільничні та  розшуковці  були будівельники та  меліоратори з «водника». Саме так в народі називали національний університет водного господарства та природокористування.  Тих, хто мав економічну освіту,  брали до служби боротьби зі злочинами в сфері виробництва, економіки , торгівлі. А вже з «тяжкими» дітьми працювали педагоги. Два – три місяці стажування - і ти з зірочками на погонах борешся зі злочинністю  рідного краю.

     Зараз  же на всіх без винятку посадах місцевої міліції працюють фахівці-юристи. Столітній  «водник»(саме стільки йому виповнилося в цьому році) перетворився на потужний навчальний заклад, що готує спеціалістів понад  п’ятдесяти спеціальностей.

      І знову «водник» привернув увагу  правоохоронних структур. Адже в його стінах тепер навчаються майбутні юристи, котрі невдовзі зможуть отримати посади суддів, прокурорів, адвокатів, юридичних журналістів, або й просто стануть висококваліфікованими фахівцями  зі знанням сучасної юриспунденції. Не виключено, що хтось із них , як і в далекі восьмидесяті присвятить своє життя безпосередній боротьбі зі злочинністю, - саме на цьому наголосив екс,- перший заступник міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенант міліції, професор  Олександр Михайлович Іщенко, вручаючи відомчі нагороди -  нагрудні знаки «Георгія Переможця»керівництву університету та інституту права  з нагоди Дня захисників Вітчизни.

 

НАДІЯ ШИДЕЙ

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки