І знову "Студентська весна"

9 квітня студенти ННІ права взяли участь у Студентській весні-2019. Концертна програма складалася з номерів різних жанрів. Зокрема, вокалом здивували Хомчук Віта, Гамера Діана та тріо у складі Кохно Лілії, Щевич Ірини, Багінської Аліни. Хореографічні номери у виконанні Бойчука Миколи та Замашнюк Маргарити (вальс), Лотиш Ольги та Замашнюк Маргарити (сучасний танець), Щевич Ірини (контемп) вразили пластичністю та грацією. Позитивні емоції залишила й інструментальна мелодія, виконана Давидюком Миколою на фортепіано. Проникливо звучали авторські вірші увиконанні Хомчук Віти та Щевич Ірини. А настрій своїм своєрідним інтелігентним гумором підіймали команда КВК "Шо є, то є". Нагадаємо - вони цьогорічні переможці кубку КВК серед студентів НУВГП. Ведучими дійста були Поліщук Владислав та Садовчук Тетяна.

Дякуємо всім за сумлінну підготовку. Натхнення та оптимізму в подальшому!!!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку