І ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "СУСПІЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ЦИВІЛІЗАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ"

І ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗАОЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  "СУСПІЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ЦИВІЛІЗАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ"

ЗАПРОШУЄМО

науково-педагогічних працівників, науковців, докторантів, аспірантів, студентів вітчизняних вищих начальних закладів, академічних установ, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, громадських організацій та інших установ до участі у

І ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ЗАОЧНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

"СУСПІЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ЦИВІЛІЗАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ",

яка відбудеться 27-28 квітня 2018 р. на базі кафедри суспільних дисциплін  Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування (вул.О.Новака,75,  м.Рівне, Україна, 33028)

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Роль гуманітарних наук у створенні освітнього середовища в сучасній вищій технічній школі.

2. Вища освіта та освіта дорослих: перспективи та розвиток в умовах європейського простору.

3. Педагогіка майбутнього: технології формування довершеної особистості.

4. Соціально-психологічні аспекти цивілізаційних компетенцій здобувачів освіти.

5. Актуальні проблеми суспільствознавства.

За матеріалами конференції передбачається підготовка електронного збірника тез та видання спецвипуску журналу «Молодий вчений»,  який представлений в науково-метричній базі Index Copernicus.

Робочі мови конференції - українська, англійська, російська.

Детальна інформація у прикріпленому файлі.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку