Футбол був цікавим, а фінал видовищним

15-16 вересня 2016 року на штучному майданчику спортивного комплексу ВОДНИК за сприяння адміністраціі НАВЧАЛЬНО НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПРАВА НУВГП було проведено міні- футбольний турнір, присвячений Дню юриста. У змаганнях брало участь шість команд. За результатами жеребкування команди розподілялись на дві підгрупи, які зіграли одноколовий турнір. Переможці згодом зустрілися у фіналі. Команди, які посіли другі місця, зіграли між собою, щоб визначити останнього призера турніру. Ним стала команда ПРАВО-I курсу, яка перемогла третьокурсників. Фінал виявився дуже цікавим і видовищним і тримав у напрузі чисельних глядачів до фінального свистка. Переможцем турніру стала команда ПРАВО-V курсу, яка перемогла команду IV-курсу з рахунком 3-2. Організатори турніру визначили кращих гравців у кожній команді: I- курс Левандовський Олександр., II-курс - Михайловський Андрій, III-курс -Примак Дмитро., IV-курс- Кравчук Дмитро, V-курс -Клименко Владислав, збірна документознавства Домра Олексій. Переможці та призери турніру були нагороджені кубком та грамотами, а всі учасники турніру солодкими призами. Нагороди та подарунки кращим гравцям вручав директор ННІ права, заслужений юрист України, професор Валерій Цимбалюк. Головний суддя змагань -кандидат в майстри спорту з футболу Юрій Кособуцький – залишився задоволений цікавою грою правників.