Функціонування системи безоплатної правової допомоги Рівненщини: проблеми та перспективи

Про особливості  безоплатної  правової допомоги розповідали майбутнім юристам  навчально-наукового інституту права НУВГП  начальник   Рівненського бюро правової допомоги Ілона Куль  та заступник начальника відділу право просвітництва Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Юлія Матвійчук. Гості  повідомили, що для населення  вони проводять  тематичні  семінари, лекції, здійснюють  особистий прийом, надають правову допомогу під час  складання різноманітних заяв, позовів, скарг, та інших документів правового характеру.

Основними  завданнями  центру є: право просвітництво, надання безоплатної правової допомоги, доступу  до  електронних сервісів Міністерства юстиції України. У своїй діяльності центр керується  Конституцією та законами України, указами Президента і постановами Верховної Радита іншими нормативними документами. Студенти почули, що центр тісно взаємодіє із судами, органами прокуратури, виконавчої служби, місцевого самоврядування, правоохоронними органами та громадськими об’єднаннями. Студенти подякували гостям за цікаву, змістовну та повчальну зустріч.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку