Екскурсійна поїздка історичними місцями до м. Кам’янець-Подільського та Хотинської фортеці

23 жовтня 2015 року студенти навчально-наукового інституту права під супроводом кураторів Пасічнюка В.Б.,Міщук І.В., Гришко В.І. та Юхимець О.І. відвідали історичні місця м. Кам’янець-Подільський та м. Хотин. Найбільше вражень на студентів та викладачів справила панорама старого міста. Екскурсовод  провів групу вулицями, завітали до храмів, музею старожитностей. Перейняти дух епохи дало змогу відвідування фортеці, яка велично красується над мурами старого міста.

Після екскурсії в Кам’янець-Подільському відвідали фортецю в м. Хотин.  Екскурсійна поїздка принесла масу задоволення.