Додаткові знання не завадять

27 жовтня відбулися  організаційні збори студентів ННІП,  бажаючих навчатися в школі журналістики   при  навчальній лабораторії  кафедри міжнародного права та юридичної журналістики. На першому занятті присутні зустрілися з директором  інституту права  проф. Валеріем Івановичем Цимбалюком та майбутніми викладачами школи.

Студенти  познайомилися з методикою навчання, яка направлена на формування, систематизацію теоретичних і практичних знань у області медіа. Виконання практичних завдань  буде  спрямоване на застосування  отриманих знань, пошук нових контактів, ефективної побудови комунікацій.

На підготовчому етапі  формування  школи  проводився прийом бажаючих вчитися журналістській майстерності,  був розроблений  навчальний  план.   Під час розмови зі студентами Валерій  Іванович наголосив, що для ефективного проведення навчальних занять будуть сформовані групи за інтересами: теле-, радіо-, інтернет- журналістики, а також журналістики в сфері друкованих видань. Заняття передбачають  тренінги зі збору інформацій і створенню  готового журналістського продукту,  екскурсійно-пізнавальні заняття, майстер-класи за участю фахівців ЗМІ, випуск навчальних газет, сайтів, програм.

Під час навчання  учні школи журналістики  опанують знання в галузі журналістики, медіа менеджменту  і зв’язків з громадськістю.

Запрошуються всі  бажаючі студенти НУВГП.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку