Діловагра «Медіація як альтернативний спосіб вирішення правових спорів»

16 травня 2018 року за участю студентів 3 курсу ННІП під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри конституційного права і галузевих дисциплін Водоп’ян Т.В. було проведено ділову гру: «Медіація як альтернативний спосіб вирішення правових спорів». Ділова гра передбачала проведення медіації між неповнолітніми, одному з яких було завдано матеріальної шкоди. Студенти брали активну участь у заході, особливо слід відзначити Павла Гриба та Олексія Золотуна. Ділова гра надала можливість студентам більш глибоко зрозуміти процедуру медіації, засвоїти  принципи та порядок її проведення, сприяла розвитку креативного мислення та  виробленню творчого підходу до вирішення проблемних питань,  дозволила опанувати практичні навички медіації, які можуть бути використані у професійній діяльності юриста.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку