ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У суботу 13 травня 2017 року  Національний університет водного господарства та природокористування гостинно відкрив свої двері усім тим, хто хотів більше дізнатися про навчальний заклад, вищу освіту, а також особливості цьогорічної вступної кампанії.

Разом з батьками до університету завітали учні шкіл, ліцеїв, технікумів, коледжів та професійно-технічних навчальних закладів.

Серед бажаючих навчатися у навчально-науковому інституті права було понад 20 дітей.

У 738 аудиторії, що закріплена за ННІ права, із вітальною  промовою виступив директор к.ю.н., проф.. Цимбалюк В.І. Він розповів про історію інституту та його сьогодення, про особливості організації навчального та виховного процесу, про наукові здобутки тощо.

Професорсько-викладацький склад ННІ права представив заступник директора з профорієнтаційної роботи Гарват П.О. Про  особливості вступної кампанії 2017 року розповіла заступник директора з навчально-методичної роботи к.ю.н., доц.. Міщук І.В. Зокрема, присутні почули про терміни  подачі  заяви про вступ та документів,  спеціальні умови участі у конкурсному відборі, порядок  визначення  вагових коефіцієнтів для обчислення конкурсного балу та додаткові бали при вступі.