День відкритих дверей в інституті права

19 лютого 2017 року в навчально-науковому інституті права НУВГП відбувся День відкритих дверей. Колектив інституту підготував для огляду-екскурсії навчальні кабінети, творчі та експериментальні лабораторії, матеріальну й технічну базу, якою користуються студенти під час навчання.

Користуючись нагодою щорічного проведення засідання ІІ етапу Малої академії наук у приміщеннях університету на День відкритих дверей запросили і учасників МАНу.

Присутніх  привітали проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП проф. Наталія Савіна, заступник начальника управління освіти і науки РОДА Петро Коржевський та інші.

Від імені інституту права до учнів звернулися заступники директора Василь Пасічнюк, Петро Гарват, завідувач кафедри міжнародного права та юридичної журналістики Володимир Шанюк і  запросили присутніх оглянути аудиторний фонд інституту та його спеціалізовані лабораторії.

Гостям було запропоновано ознайомитися із студентським життям інституту, конкурсами, навчанням і дозвіллям.

У пригоді стали змістовні експозиції кафедр міжнародного права та юридичної журналістики, спеціальних юридичних дисциплін, конститутаційного права та галузевих дисциплін, наукові проекти студентів-правників.

На завершальному етапі подорожі корпусами університету школярі ознайомилися з  досягненням наукових надбань професорсько-викладацького складу інституту права - роботою  унікальної криміналістичної лабораторії.

Петро Давидюк, керівник і організатор навчально-наукового центру із гордістю продемонстрував унікальні можливості лабораторії щодо виявлення  та ідентифікації слідів злочинів.

Під враженням від перебування в університеті, і зокрема, інституту права,  гості та учасники МАНу залишали навчальний заклад.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку