"День відкритих дверей" для студентів відбувся в Управлінні державної виконавчої служби Рівненської юстиції

27 вересня 2018 року студенти ННІ права познайомились з професією державного виконавця. Напередодні професійного свята – Дня юриста – в Управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області відбувся День відкритих дверей. Такий захід відбувся в рамках всеукраїнської акції.

Студенти познайомилися з роботою Управління державної виконавчої служби, поспілкувалися з його працівниками, дізналися більше про те, чим займаються структурні підрозділи управління, які їхні основні функції та напрямки діяльності. А також взяли участь у інтелектуальній грі на юридичну тему, переможці якої отримали подарунки. Окрім того, молодь завітала на екскурсію до Рівненського міського відділу ДВС.

Сьогодні ми намагаємося змінювати принципи роботи державної виконавчої служби, запроваджувати нові сучасні підходи, змінювати психологію державного виконавця і саму філософію виконавчої служби. А тому вакансії державних виконавців нині актуальні. Дуже хотілося б, щоб в цю професію приходили розумні, ініціативні, чесні і справедливі молоді люди, які б підтримували і допомагали впроваджувати реформи Мін’юсту у цьому напрямку. До того ж сьогодні посада державного виконавця має вагомі перспективи, і що не менш важливо - гарний матеріальний стимул. Тому сподіваюся, що сьогоднішні студенти вже завтра стануть частиною команди Рівненської юстиції, – зазначила під час зустрічі начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку