День відкритих дверей стане вирішальним у виборі спеціальності

День відкритих дверей  стане вирішальним у виборі спеціальності

11 грудня цього року  в актовій залі  центрального корпусу НУВГП відбувся традиційний   «День відкритих дверей». Про життя   студентів навчально-науковиого  інституту  права  випускники шкіл рівненщини  дізнавалися з  профорієнтаційних стендів, студентських газет, буклетів, листівок та відеофільму. Докладніше про навчання та відпочинок студентів дітям  розповідали  директор ННІ права проф. Валерій Іванович  Цимбалюк, його заступники та завідувачі кафедр.   Перед присутніми виступив ректор університету проф. Віктор Степанович Мошинський, проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи  Олег Анатолійович Лаготнюк, який, зокрема, зупинився  на міжнародних зв’язках та інноваційних технологіях навчання  в університеті. Особливим  успіхом у присутніх користувалися відеоролики та виступи  призерів міжнародних спортивних змагань. Маємо надію, що такий захід, як «День відкритих дверей» стане вирішальним у виборі майбутньої професії випускників шкіл.