День відкритих дверей НУВГП

17 травня у 7-му корпусі університету (вул. Мірющенка, 53а), де знаходиться приймальна комісія, відбувся День відкритих дверей.

Абітурієнтів познайомили із найперспективнішими спеціальностями університету. Кожен інститут презентував напрямки підготовки у окремій аудиторії – це дало можливість молоді поспілкуватися із майбутніми викладачами та довідатися усе про спеціальність, яка цікавить.

Гостям заходу презентували також технологічні рішення і новинки в організації навчального процесу, які спростять життя майбутнім першокурсникам, а також нові освітні можливості для абітурієнтів-2015.

Зокрема, першокурсники зможуть користуватися мобільним додатком з розкладом університету, який зараз знаходиться на стадії розробки, оновленим сайтом та системою Google for Education (безкоштовно), цифровим репозиторієм (електронна бібліотека наукових робіт), «Вікіситетом» (Вікі-сторінкою університету).

Майбутнім студентам показали гідротехнічну лабораторію, спроектовану випускниками НУВГП. Протягом Дня відкритих дверей демонструвалися виставки зброї (військова кафедра університету) та робототехніки, а також у режимі нон-стоп виступав духовий оркестр НУВГП, а студенти-архітектори малювали портрети своєї одногрупниці.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку