ДЕМОКРАТИЗАЦІЯ В ДІЇ

За ініціативи викладача кафедри суспільних дисциплін, міжнародного права та юридичної журналістики кандидата політичних наук Чернюк І.А. студент ННІП групи ПР-31 Слаб’як Тарас прийняв участь у навчальному візиті організованому ПРООН в Україні у партнерстві з Charity Foundation “Center for Civic initiatives”, який  проходив 26-27 жовтня 2017 року на Закарпатті. Молодь з різних регіонів України дізналася, як ефективно втілювати громадські ініціативи у своїх громадах від час насиченого навчального візиту на Закарпаття, що відбувся на цих вихідних.

Місцеві громадські діячі і діячки, журналісти та представники органів місцевого самоврядування розповіли про актуальні ініціативи у напрямку демократизації. Деякі з молодіжних активістів також вирішили подавати свої ідеї на конкурс молодіжних інновацій #UInn, націлений підтримати проекти у напрямку демократизації та прав людини.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку