Дебати виграє не той хто все знає, а той хто вміє переконувати

22 вересня 2017 року в Навчально-науковому  інституті права НУВГП відбулася зустріч студентів спеціальності “Правознавство” з Наталією Малиновською - регіональним координатором Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада по Рівненській області. Захід присвячений питанню громадської ініціативи та участі молоді в громадському житті держави.

Пані Наталія ознайомила студентів з Інститутом «Республіка», мета діяльності якого— дати можливість прогресивномислячим громадянам брати активну участь у демократичних перетвореннях в Україні. Крім того, говорили про реформи та важливість їх розуміння.

Гостя   запевнила, що якщо не буде на місці розуміння реформи, то реформа може і  не відбутися. Прикладом такого є медична реформа. Люди просто не розуміють тонкощів цієї реформи. Все що потрібно владі –детальніше  роз’яснити  людям для чого проводиться ця реформа.І тоді все закрутиться.

Також регіональний координатор розповідала студентам про різні тренінги та дебати, які проводить організація. Дебати допомагають розвитку ораторських здібностей, сприяють  знайомствам, а також це цікавий досвід для учасників. Дебати виграє не той хто все знає, а той хто вміє переконувати.

Наприкінці зустрічі був представлений студентам посібник “Інструментарій для громадян”, в якому зібрані практичні поради, які допоможуть молоді розвивати свою активну громадську діяльність.

Слухачі мали змогу ознайомитися докладніше з роботою громадської організації через чималий роздатковий матеріал. Студенти були дуже раді почути, що їхня громадська діяльність може допомогти Україні. Зустріч виявилася цікавою та змістовною.

Тарас Слаб’як, студент 3 курсу ННІП

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку