Cпільне засідання кафедр

18 лютого 2016 року в корпусі №2 А Національного університету водного господарства та природокористування відбулось чергове спільне засідання кафедр спеціальних юридичних дисциплін, конституційного права та галузевих дисциплін, міжнародного права та юридичної журналістики.

До порядку денного засідання входили такі питання:

1. Нові умови ліцензування та акредитації (доповідала к.ю.н., завідувач кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Міщук І.В.);
  2. Про науково-педагогічну активність викладачів (доповідали завідувачі кафедр);
  3. Про оновлення навчально-методичних комплексів дисциплін (доповідала к.ю.н., завідувач кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Міщук І.В.);
  4. Про відкриті заняття на 2 семестр (доповідали завідувачі кафедр);
  5. Ліквідація академічної заборгованості (доповідали завідувачі кафедр);
  6. Про ліквідацію фінансової заборгованості (доповідав директор навчально-наукового інституту права, професор Цимбалюк В.І.)
  7. Різне.

Колективи кафедр розглянули всі поточні питання порядку денного. В результаті їх обговорення було прийнято ряд важливих та конструктивних рішень.