Чергове засідання Вченої ради навчально-наукового інституту права

До порядку денного входили такі питання:

1. Про стан та виконання планів роботи кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності  ННІП за звітний період  (з лютого 2015 р. по лютий 2016 р.).

(Доповідав: Сазонець І.)

1. Про діяльність навчальних лабораторій та центрів ННІП: проблеми та перспективи розвитку.

(Доповідали: Цимбалюк В.І., Кафарський В.І., Іщенко В.І.)

3. Різне

При розгляді порядку денного члени вченої ради ініціювали розгляд окремих питань функціонування інституту. Зокрема заступник завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін Гришко В.І. висловила  пропозицію щодо розширення приміщень та практичної діяльності навчальних лабораторій інституту. Вона зазначила, що  створення навчального полігону на базі криміналістичної лабораторії є важливою складовою підготовки  студентів-правознавців.  На базі такого навчального полігону  в різних природних умовах, на відкритій місцевості студенти могли б практикувати слідчі дії, що позитивним чином впливало б на сферу їх компетентностей

В свою чергу, голова Вченої ради, директор  інституту права, професор Цимбалюк В.І. розповів про необхідність заснування Наукового вісника Навчально-наукового інституту права. На думку директора, в віснику повинні бути зосередженні різні секції наукових досліджень відповідно до профілів кафедр навчально-наукового інституту права.   В результаті обговорень, члени Вченої ради вирішили створити робочу групу по вивченню  питань заснування Наукового вісника Навчально-наукового інституту права.

Загалом засідання Вченої ради пройшло в теплій та дружній атмосфері, з позитивним вирішенням необхідних для ефективного функціонування інституту  питань.

Пасічнюк В.Б.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку