Благодійна акція "Помічник Миколая"

19 грудня члени Рівненського відділення Ліги студентів АПУ спільно зі студентським парламентом ННІ права в рамках благодійної акції "Помічник Миколая" відвідали Ясениницький дитячий будинок спеціального призначення.

Невід’ємною частиною поїздки стали подарунки, іграшки, солодощі, одяг, та інші необхідні речі. Дітки раділи та щиро дякували за все. І найкращою вдячністю були їхні посмішки та обійми. Тож студенти-візитери закликають усіх небайдужих брати участь у подібних заходах і разом робити світ добрішим.Важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю увагою з тими, хто її дійсно потребує.

Хочемо висловити подяку насамперед працівникам дитбудинку і усім, хто був небайдужий і долучився до збору подарунків та організації поїздки в дитячий будинок.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку