Батьківські збори навчально-наукового інституту права

20.11.2015 року відбулись батьківські збори навчально-наукового інституту права. Серед доповідаючих на зустрічі були: директор інституту Цимбалюк Валерій Іванович, заступник директора Міщук Інна Володимирівна та заступник завідувача кафедри спеціальних юридичних дисциплін Гришко Вікторія Іванівна. Валерій Іванович повідомив присутніх про про те, що з  листопада 2015 року розпочинається видавництво студентської газети «Гаудіамус» а вже з жовтня цього року активно функціонує школа молодого журналіста. В цій школі студенти інституту навчаються писати статті та  ораторського мистецтва. Нововведенням є те, що найближчим часом буде функціонувати театр «Пересопниця», в якому вистави ставитимуть найталановитіші студенти інституту права. На сьогоднішній день написано вже 6 п’єс для цього театру. Його актори  гратимуть в виставах як і Україні так і за кордоном. Також директор повідомив, що в навчально-науковому інституті права є певні досягнення у спорті. Команда інституту права з міні-футболу зайняла 2 місце в бізнес-лізі «ОГО».

Міщук Інна Володимирівна поінформувала студентів про стан навчальної роботи в інституті. та, зокрема,  в кожній академічній групі.  Позитивом є те, що наші студенти почали брати участь в наукових конференціях та писати наукові статті. Тому є підстави стверджувати, що успішність студентів інституту права є на достатньо високому рівні. Серед студентів, які мають найкращі досягнення в навчанні викладач назвала: Слаб’яка Тараса, Дику Вікторію, Мазяр Анну, Гнатюк Яну, Поліщук Оксану, Семешко Ірину, Кісілевич Катерину, Редьку Яніну, Кащук Дарину. Особливу увагу Інна Володимирівна звернула на навчання студентів-державників, адже від того на які оцінки вони здадуть заліки та іспити залежить подальше фінансування їх навчання державою.

Вікторія Іванівна Гришко поінформувала присутніх про успіхи команди КВН навчально-наукового інституту права. Наша команда на високому рівні представила інститут на університетському рівні та на міському турнірі КВН «Крок», організованому ГО «КВН Рівненщини». Разом з тим, студенти інституту взяли участь в багатьох університетських заходах. Серед них: «Золота осінь», «Студентська весна», «Святкування сторіччя університету» та інші. Вікторія Іванівна повідомила, що в інституті сформувавсь  контингент студентів, які є найактивнішими, і які беруть активну  участь у громадському житті університету. Серед них: Дика Вікторія, Поліщук Оксана, Семешко Ірина, Сидор Микола та інші.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку