Антикорупційна студентська квест-гра

16 жовтня 2018 року в Платформі взаємодій «Простір», відбулася Антикорупційна студентська квест-гра розробником якої є студент 4 курсу Слаб'як Тарас.

Квест мав на меті вироблення практичних навичок у боротьбі з корупцією, завдяки ситуаційним задачам в яких існує великий ризик протиправних корупційних дій.
Антикорупційна квес-гра була спрямована на осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі, тобто на студентство.

Від ННІ права НУВГП взяли участь студенти, які пройшли відбір. Переможці гри отримали цінні призи

У проведенні заходу посприяли НАБУ, Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та студентський парламент НУВГП.

Захід виявися досить цікавим і показав, що студенти НУВГП можуть боротися із корупцією.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку