29-річниця вшанування памяті учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці виводу військ з Афганістану

29-річниця вшанування памяті учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці виводу військ з Афганістану

29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

Згодом війну в Афганістані керівництво тодішнього СРСР визнало політичною помилкою, однак це аж ніяк не применшує особистого подвигу тих, хто став прикладом самопожертви та вірності військовій присязі. Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних жителів країни.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

Одним із учасників війни в Афганістані є директор ННІ права, кандидат юридичних наук, професор, заслужений юрист України Цимбалюк Валерій Іванович. 

Валерій Іванович нагороджений бегатьма орденами та медалаями за мужність, честь та відвагу.

Отож, сьогодні, 15 лютого у м Рівне відбудулися заходи з відзначення «Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці виводу військ з Афганістану». На  урочистостях , що відбулися в МПК "Тесктильник", міський голова В. Хомко нагородив воїнів-афганців почесними  грамотами  за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху та активну життєву і громадянську позицію. Серед нагороджений і наш керівник - Цимбалюк В.І.

 В. Хомко побажав усім присутнім здоров’я та мирного неба. 

 назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки