16 квітня відбувся «День відкритих дверей»

16 квітня   в приміщенні навчально-наукового інституту права НУВГП відбувся «День відкритих дверей» Майбутні абітурієнти познайомились з традиціями та історією університету, пройшлися ошатними поверхами 2-го та 3-го корпусів  НУВГП,  оглянули навчальні аудиторії, наукові лабораторії: криміналістичну, журналістики; прес-центр; юридичну клініку; комп’ютерний клас з використанням інтерактивних технологій. З цікавістю  зупинилися біля  виставки зброї, нумізматики, науково-навчальної та методичної літератури, випущеної викладачами інституту права. Особливу увагу привернули стенди  на яких  у великому розгорнутому форматі демонструвалися сторінки рекламного спецвипуску  номера навчальної газети «Гаудіамус», профорієнтаційні стенди. Молодь  познайомилася з провідними викладачами, прослухала виступи  директора інституту, завідувачів кафедр. Особливу увагу випускників шкіл привернув  перегляд відеоролика про навчання та відпочинок  студентів, матеріально – технічне  забезпечення вишу.

Сподіваємося, що  такі заходи вплинуть на  вибір абітурієнтів  спеціальностей саме навчально-наукового інституту права, або  інших  інститутів  НУВГП.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку