Слухачі «Школи журналістики» зустрілися з директором ННІ права Валерієм Цимбалюком

Директор ННІ права професор Валерій Цимбалюк виступив на черговому занятті слухачів «Школи журналістики», яка працює на базі лабораторії журналістики кафедри міжнародного права та юридичної журналістики . Він говорив про важливість отримання студентами додаткових знань з паблік рілейшнз, вміння та навики підготовки навчальної газети «Гаудіамус». Керівник «Школи журналістики» асистент кафедри Надія Шидей розповіла про основні функції прес-секретаря, взаємодію зі ЗМІ, вміння давати та брати інтерв’ю, моніторинг змін на ринку ЗМІ. Слухачі визначили напрямок навчання в 2016-2017 навчальному році.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку