Зустріч із представниками ГО "Асоціація правників України"

27 березня 2018 року відбулася перша зустріч студентів ННІ права із представниками ГО «Асоціація правників України».

Доповідачі - Голова відділення АПУ в Рівненській області Алла Філатова та координатор Північноукраїнського регіону Ліги студентів АПУ Іванна Сулима.

Мета зустрічі - об’єднання студентів-правників України задля сприяння їхньому професійному росту, формування та комунікація професійних цінностей і стандартів роботи правничої спільноти, усвідомлення значення ролі правника у процесах розбудови правової держави та дотримання принципів верховенства закону у всіх сферах суспільного життя.

Студенти активно ставили запитання, вели живий діалог та зацікавилися пропозицією співпраці.

Тепер у планах – підпис меморандуму про співпрацю та створення Рівненського осередку Ліги студентів АПУ на базі ННІ права НУВГП.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку