« Учітеся, брати мої, думайте, читайте…»

9 березня з нагоди 203 - річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка у навчально - науковому інституті права НУВГП відбулося традиційне Шевченківське свято. Тут лунали твори митця у виконанні відомих артистів. Зокрема, студенти з цікавістю прослухали уривки з поеми «Тарасова ніч». Перед майбутніми юристами виступали заступник директора ННІП Гарват П.О. , завідувач кафедрою міжнародного права та юридичної журналістики , кандидат філологічних наук Шанюк В.І., доцент цієї ж кафедри Вовк Ю.Є. З особливою цікавістю юнаки та дівчата взяли участь у вікторині на кращого знавця біографії Великого Кобзаря. Відповіді засвідчили ерудицію молодого покоління майбутніх правників, які обізнані з основними віхами минулого України, Рівненщини.