Перемога у Регіональному дебатному турнірі з політичних реформ

У середу, 10 квітня, у сесійній залі Рівненської міської ради відбувся третій Регіональний дебатний турнір з політичних реформ від Інституту «Республіка».
У дебатній битві зійшлися студенти трьох вищих навчальних закладів Рівненщини – Рівненського державного гуманітарного університету (ІІІ місце), Національного університету водного господарства та природокористування (ІІ місце) та Національного університету «Острозька Академія» (І місце).
Команди проявили високу обізнаність, спираючись на проект закону Виборчого кодексу, ЗУ «Про вибори Президента України», дослідження з різних тем політичних реформ.
Студенти дебатували щодо тем державного фінансування політичних партій, електронних декларацій, та виборчої реформи, зокрема: «Ця палата має затвердити виборчі квоти 50х50 % у виборчому списку за гендерною квотою». У фіналі гра відбувалася за темою: «Ця палата має запровадити електронне голосування на президентських виборах».
Інтелектуальні битви відбувалися за британським форматом.
Командою-переможцем третього Регіонального дебатного турніру стала команда з НУ «Острозька Академія», спеціальності «Політологія» - Тетяна Гойдіна та Карина Захарова. Саме вони представлятимуть місто на Національному дебатному турнірі в місті Київ.

Вдячні за справедливе та виважене суддівство нашим суддям - Тамілі Герасимчук, Максиму Воловичу, Петру Долганову, Олександру Аліксійчуку, Глібу Олійнику!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку