На ярмарку професій – обери інститут права НУВГП

29-30 жовтня  в МП  рівненського палацу дітей та молоді відбувся ярмарок професій.  Популярністю  на ярмарку  користувалися  стенди та  виставка інформаційної  літератури   інституту права НУВГП. Особливу увагу випускників шкіл привернув  перегляд відеоролика про навчання та відпочинок  студентів, матеріально – технічне  забезпечення вишу.

Другий день ярмарки дещо різнився від першого присутністю керівництва рівненських навчальних закладів. Окрім роздавального матеріалу, директорам та завучам шкіл було вручено  довідники абітурієнта 2015.

Присутніх на ярмарці  організатори виставки запросили  на День відкритих дверей  в Університеті, який відбудеться 29 листопада 2015 року.

Сподіваємося, що  такі заходи вплинуть на  користь вибору абітурієнтами  спеціальності саме навчально-наукового інституту права НУВГП.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку