Для ННІ права вступна кампанія була насиченою та результативною

Для навчально-наукового інституту права НУВГП вступна кампанія була  насиченою та результативною. З-поміж багатьох спеціальностей шаленою популярністю користувалася  спеціальність «Право». Тільки на перший курс денної форми  цієї спеціальності    було подано 675  заяв, при ліцензійному обсязі-50  місць. Гарним показником для інституту права  був вступ на заочну форму навчання та  магістратури  спеціальності «Право» і «Публічне управління та адміністрування». Користується успіхом освітніх послуг  і нова спеціальність ННІП рівня бакалавр – «Публічне управління та адміністрування». Студентами ННІ права в цьому році стали більш ніж 250 юнаків та дівчат з рівненщини та сусідніх  областей. Така кількість  бажаючих  вступити  в інститут права говорить  про високий імідж  професії юриста,  потужну профорієнтаційну роботу та хорошу  підготовку спеціалістів в НУВГП.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку