Газета судента ННІП Володимира Яконюка стала окрасою «Ярмарки професій»

Газета судента ННІП Володимира Яконюка  стала  окрасою  «Ярмарки професій»

Профорієнтаційна робота в середовищі майбутніх абітурієнтів чи  не найголовніше завдання сьогодення.

Днями  пройшов запланований захід – ярмарка професій у Демидівському районі, який закріплений за ННІ права. Серед традиційно підготовлених матеріалів, відеороликів та стендів вперше було випробувано творчий потенціал   студентів, які відвідують школу молодого журналіста. Так народився спецвипуск студентського літопису «Гаудіамус», головною статтею якого стали роздуми студента третього курсу інституту права Володимира Яконюка про рідну школу. Яскрава стіннівка  прикрасила  стенди університету, а згодом стала експонатом того закладу, про який йшла мова.

Представник Демидівського НВК , про який йшлося в газеті ,з вдячністю сприйняв таку презентацію і висловив побажання тісно співпрацювати із нашим університетом.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку