Екскурсія навчально-науковими лабораторіями ННІ права

11 травня 2017 року у рамках святкування Дня науки у навчально-науковому інституті права відбулася екскурсія навчально-науковими лабораторіями. Увазі студентів та відвідувачів були представлені криміналістична лабораторія, юридична клініка та лабораторія юридичної журналістики.

Старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін, криміналіст-практик, директор Незалежного центру судових експертиз Давидюк П.П. ознайомив студентів з специфікою роботи експертів-криміналістів, провів екскурсію криміналістичною лабораторією та навчальним полігоном. Він розповів відвідувачам про специфіку роботи експертів-криміналістів, особливості проведення судово-балістичної, трасологічної, дактилоскопічної та почеркознавчої експертиз; продемонстрував способи складання фотороботів та методику виявлення фальшивих купюр, надав детальний аналіз технічних засобів криміналістичного дослідження матеріальних джерел. Відвідувачам була представлена можливість за допомогою техніко-криміналістичної експертизи встановити справжність або фальшивість купюр.

Наступним етапом програми екскурсії було представлення Юридичної клініки, де студентів ознайомили зі структурою, практичною базою та організацією її діяльності. Директор Юридичної клініки коротко охарактеризував особливості прийому громадян, проведення інтерв’ювання, надання правових консультацій та запросив студентів 3-5 курсів до співпраці.

Завідувач лабораторії Юридичної журналістики Гарват П.О. запросив відвідувачів і до свої навчально-наукової лабораторії. Він розповів про специфіку журналістської діяльності та чому журналістика вивчається студентами-юристами.