Захисти дипломних проектів

В період з 12 по 13 травня 2016 в Інституті післядипломної освіти відбулися захисти дипломних проектів студентів заочної форми навчання за спеціальностями:

- 7.05050308 «Підйомно-транспортні, дорожні, меліоративні машини й обладнання».

Голова комісії: Климук Віктор Якович – начальник Комунального Рівненського шляхово-експлуатаційного управління автомобільних доріг;

- 7.06010108 «Водопостачання і водовідведення».

Голова комісії: Мулик Віктор Володимирович – головний інженер проектно-вишукувального інституту ТОВ «Рівнеагропроект»;

- 7.06010107 «Теплогазопостачання і вентиляція».

Голова комісії: Ганжа Олександр Васильович – заступник Голови правління – головний інженер ПАТ «Рівнегаз».

Рішенням Державних екзаменаційних комісій випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Колектив інституту вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших успіхів.