Захисти дипломних проектів

В Інституті післядипломної освіти 24 березня 2016 відбулися захисти дипломних проектів студентів заочної форми навчання за наступними спеціальностями:

- 7.07010601 «Автомобілі та автомобільне господарство»

Голова комісії: Шумін     Юрій      Іванович     -    Голова     правління     ВАТ    «Рівненське  ремонтно-транспортне підприємство».

- 7.06010101 «Промислове та цивільне будівництво»

Голова комісії: Семенченко Роман Іванович  -  заступник директора, головний   інженер Рівненської філії «Діпромісто» ім. Білоконя Ю.М.

Рішенням Державних екзаменаційних комісій випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Колектив інституту вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших успіхів.