Захист дипломних робіт і проектів

В період з 23 по 28 березня 2015 року в Інституті післядипломної освіти відбулися захисти дипломних робіт і проектів студентів заочної форми навчання за наступними спеціальностями:

- 7.07010106 «Автомобілі та автомобільне господарство» (19 студентів)

Голова комісії: Шумін Ю.І. – Голова правління ВАТ «Рівненське ремонтно-транспортне підприємство»

- 7.06010103 «Міське будівництво і  господарство» (5 студентів)

Голова комісії: Вівсяник В.М. – заступник начальника Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради

- 7.06010101 «Промислове і цивільне будівництво» (12 студентів)

Голова комісії: Прилуцький В.Г. – головний інженер ПрАТ «Рівнебуд»

- 7.09010102 «Агрохімія і грунтознавство» (3 студенти)

Голова комісії: Долженчук В.І. – директор Рівненської філії ДУ «Держгрунтохорони» ДУ «Інститут охорони грунтів України»

- 7.06010301 «Гідромеліорація» (6 студентів)

Голова комісії: Крутій О.Р. – в.о. директора ДП проектно-вишукувальний інститут «Рівнедіпроводгосп».

Рішенням Державної екзаменаційної комісії випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Особливістю цього випуску є захист дипломних робіт і проектів 30 студентами, які навчались на підставі ваучерів, виданих Державною службою зайнятості.

Колектив інституту вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших успіхів.