Захист дипломних робіт

28 листопада 2014 року в Інституті післядипломної освіти відбувся захист дипломних робіт студентів екстернатної форми навчання спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Професор, д.с.-г.н. Клименко Микола Олександрович, професор, к.с.-г.н. Прищепа Алла Миколаївна та доцент, к.с.-г.н. Турчина Катерина Петрівна успішно пройшли перепідготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» спеціальності 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища» і на «відмінно» захистили дипломні роботи. Рішенням Державної екзаменаційної комісії випускникам присвоєна кваліфікація «еколог».

Колектив інституту та колектив кафедри екології вітає випускників ІПО Клименка М.О., Прищепу А.М., Турчину К.П. з успішним захистом дипломних робіт і бажає подальших успіхів.