Захист дипломних проектів

16 травня 2014 року в Навчально-науковому інституті післядипломної освіти відбувся захист дипломних проектів студентами заочної форми навчання. Доценти кафедри транспортних технологій і технічного сервісу НУВГП Кірічок Олександр Георгійович і Познаховський Віктор Анатолійович успішно пройшли перепідготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» спеціальності 7.07010102 «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний)» і на «відмінно» захистили дипломні проекти. Рішенням Державної екзаменаційної комісії випускникам присвоєна кваліфікація «інженер з транспорту».

Колектив інституту та колектив кафедри транспортних технологій і технічного сервісу вітає доцентів кафедри Кірічка О.Г. і Познаховського В.А. успішним захистом дипломних проектів і бажає подальших успіхів.