Захист дипломних проектів

В період з 29 червня по 3 липня 2017 р. в Інституті післядипломної освіти відбулися захисти дипломних проектів студентів заочної форми навчання за спеціальностями:

- 7.09010102 «Агрохімія і ґрунтознавство»

Голова комісії: Долженчук Віктор Іванович – к.с.-г.н., директор Рівненської філії ДУ «Держгрунтоохорони» ДУ «Інститут охорони ґрунтів України»;

- 201 «Агрохімія», спеціалізація «Агрономія»

- 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізація «Автомобільні дороги та аеродроми»

Голова комісії: Квачук Володимир Іванович – директор ДП «Рівненський облавтодор»;

- 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізація «Гідротехнічне будівництво»

Голова комісії: Капуста Тарас Ярославович – директор ПП «Гідропроект»;

- 193 «Геодезія та землеустрій», спеціалізація «Землеустрій та кадастр»

Голова комісії: Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна – заступник голови Рівненської ОДА, к.е.н.

- 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», спеціалізація «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Голова комісії: Мандзюк Роман Васильович – начальник енерго-механічної служби, головний енергетик ТОВ «Високовольтний союз - РЗВА»;

- 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізація «Промислове та цивільне будівництво»

Голова комісії: Семенченко Роман Іванович – заступник директора, головний інженер Рівненської філії «Дніпромісто» ім. Білоконя Ю.М.;

- 071 «Облік і оподаткування», спеціалізація «Облік і оподаткування»

Голова комісії: Кушнер Людмила Володимирівна – Радник голови Рівненської обласної ради;

- 275 «Транспортні технології», спеціалізація «Транспортні технології (автомобільний транспорт)»

Голова комісії: Сисюк Микола Володимирович – Голова правління командитного товариства «Рівне-ПАС».

Рішенням Екзаменаційних комісій випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Колектив інституту вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших успіхів.