Захист дипломних робіт

Захист  дипломних робіт

В період з 25 по 28 травня 2015 року в Інституті післядипломної освіти відбулися захисти дипломних робіт студентів заочної форми навчання за наступними спеціальностями:

- 7.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування»

Голова комісії: Новорок Тетяна Євстафіївна – заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості;

- 7.04010601 «Екологія та охорона навколишнього середовища»

Голова комісії: Лико Дарія Василівна – професор, д.с.-г.н., завідувач кафедри екології та збалансованого природокористування РДГУ;

- 7.05020201 «Автоматизоване управління технологічними процесами»

Голова комісії: Навроцький Андрій Васильович – заступник начальника служби технічного сервісу з енергетичних питань ПАТ «Волинь-цемент»;

- 7.09020101 «Водні біоресурси»

Голова комісії: Мосніцький Валентин Олександрович – заступник начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Рівненській області.

Рішенням Державних екзаменаційних комісій випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Колектив інституту вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших успіхів.