Вітаємо з успішним захистом

27 грудня 2018 р. в Інституті післядипломної освіти відбулися захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання за спеціальностями:

-  263 «Цивільна безпека»

Голова комісії: Голуб Олександр Вікторович – доцент, к.т.н., директор приватного підприємства «Творчо-виробнича фірма Тріада»»;

- 051 «Економіка», «Управління персоналом та економіка праці»

Голова комісії: Булавська Валентина Олександрівна – начальник інспекції Рівненського регіонального центру зайнятості;

- 145 «Гідроенергетика»

Голова комісії: Осадчий Сергій Дмитрович – перший заступник генерального директора ПАТ «Укргідропроект».

- 192 «Будівництво та цивільна інженерія», «Промислове та цивільне будівництво»

Голова комісії: Голуб Олександр Вікторович – доцент, к.т.н., директор приватного підприємства «Творчо-виробнича фірма Тріада»».

Рішенням Екзаменаційних комісій випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Колектив інституту вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших успіхів.