Вітаємо з успішним захистом

19 грудня 2018 р. в Інституті післядипломної освіти відбулися захисти магістерських робіт студентів заочної форми навчання за спеціальностями:

- 263 «Цивільна безпека»

Голова комісії: Голуб Олександр Вікторович – доцент, к.т.н., директор приватного підприємства «Творчо-виробнича фірма «Тріада»».

- 073 «Менеджмент», «Управління фінансово-економічною безпекою»

Голова комісії: Новорок Тетяна Євстафіївна – заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості.

- 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Голова комісії: Поташник Семен Ізрайлевич – к.т.н., професор, голова науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго» місто Вишгород.

Рішенням Екзаменаційних комісій випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Колектив інституту вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших успіхів.