Вітаємо з успішним захистом

8 грудня 2017 р. в Інституті післядипломної освіти відбулися захисти магістерських робіт та дипломної роботи студентів заочної форми навчання за спеціальностями:

- 7.050107 «Економіка підприємства»

Голова комісії: Кушнер Людмила Володимирівна – Радник голови Рівненської обласної ради;

- 071 «Облік і оподаткування»

- 184 «Гірництво»

Голова комісії: Надутий Володимир Петрович – завідувач відділу механіки машин і процесів переробки мінеральної сировини Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України.

Рішенням Екзаменаційних комісій випускникам присвоєні відповідні кваліфікації.

Колектив інституту вітає випускників з успішним захистом і бажає подальших успіхів.