Співпраця з Рівненським обласним центром зайнятості

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти НУВГП переміг в конкурсі Рівненського обласного центру зайнятості на організацію навчання зареєстрованих безробітних. Конкурсна комісія прийняла пропозиції Інституту з підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних за напрямами «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Основи роботи в програмі 1С Бухгалтерія 8.2», «Особливості виконання робіт під час будівництва та ремонту автомобільних доріг», «Кошторисна справа у будівництві», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор інформаційно-комунікаційних мереж», «Бухгалтерський облік за національними стандартами», «Сучасні технології ландшафтного дизайну, благоустрою та озеленення території», «Основи комп’ютерної графіки та WEB дизайну» та «Практичний WEB-дизайн: проектування, створення та супроводження WEB-вузла». За результатами конкурсу, з Рівненським обласним центром зайнятості укладено Генеральний договір про організацію професійного навчання зареєстрованих безробітних громадян.

Директор ННІПО

З.Р. Маланчук