Семінари для спеціалістів у галузі очистки стічних вод

Інститут післядипломної освіти НУВГП пропонує для спеціалістів у галузі очистки стічних вод (проектувальників, головних інженерів підприємств, експлуатаційників очисних споруд) та інших зацікавлених осіб проведення навчальних семінарів за наступною тематикою:

Сучасні технології та споруди очистки стічних вод підприємств м’ясної промисловості.

- Особливості очистки, технології та споруди очистки стічних вод підприємств молочної промисловості.

- Ефективні споруди та сучасні технології очистки стічних вод підприємств харчової промисловості.

- Сучасні методи та технології очистки стічних вод свинарських комплексів.

- Головні напрямки і методи інтенсифікації та реконструкції міських каналізаційних очисних споруд.

- Інтенсифікація роботи аеротенків міських каналізаційних очисних споруд.

- Мембранні біореактори – сучасні споруди для біологічної очистки стічних вод.

- Анаеробні методи очистки стічних вод та обробки осадів. Застосування когенерації для отримання електричної та теплової енергії з біогазу.

- Інтенсифікація роботи та реконструкція споруд обробки осадів.

- Застосування флотації для очистки стічних вод та обробки осадів.

- Сучасні технології вилучення сполук азоту та фосфору із стічних вод.

- Малогабаритні каналізаційні очисні споруди.

Тривалість кожного семінару – 10 годин.

Заняття проводяться за сучасними технологіями на лабораторній базі НУВГП.

Вартість навчання: 150,00 грн/люд (кількість слухачів в групі 10 чоловік і більше);

300,00 грн/люд (кількість слухачів в групі 5 чоловік);

1500,00 грн/люд (кількість слухачів в групі 1 чоловік).

Керівник семінарів – професор кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи НУВГП, доктор технічних наук, професор, академік Академії будівництва України, науковий керівник галузевої науково-дослідної лабораторії очистки стічних вод підприємств агропромислового комплексу Ковальчук Віктор Анатолійович.

За результатами навчання видається відповідний сертифікат.

Контактні телефони: (0362) 633-968;    097 6037565;     096 4710273.