Навчання за програмою «Кошторисна справа в будівництві»

Відповідно до генерального договору про організацію професійного навчання безробітних громадян між Рівненським обласним центром зайнятості та Інститутом післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування 18 квітня 2013 року працівники Інституту післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування взяли участь у семінарі, що відбувся у Рівненському міському центрі зайнятості, на якому були присутні представники Державної служби зайнятості та особи з числа безробітних.

Семінар проводився з метою залучення безробітних фахівців до навчання на курсах підвищення кваліфікації, що проводяться в Інституті післядипломної освіти університету за програмою «Кошторисна справа в будівництві».

В процесі семінару учасникам було надано інформацію про можливість проходження підвищення кваліфікації та здобуття другої вищої освіти в інституті, розповсюджено роздатковий матеріал про основні напрями діяльності інституту та університету, проведено детальне роз’яснення щодо змісту та організації навчання за програмою «Кошторисна справа в будівництві».

За результатами семінару сформовано групу підвищення кваліфікації в кількості 12 осіб, яка приступає до занять 30 квітня 2013 року.